Kabinetas Seime: III-309
(85) 2396731

Susisiekimo ministras viešėjo Kaune

susitikimas Kaune

Penktadienį Kauno miesto savivaldybėje lankėsi naujai paskirtas susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Tai buvo pirmasis ministro oficialus vizitas Kaune.

Su Kauno miesto meru Andriumi Kupčinsku, vicemeru Vasilijumi Popovu, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnu Vygantu Gudėnu, frakcijos nariu Vytu Bancevičiumi, Jungtinės socialdemokratų ir partijos „TAIP” frakcijos seniūnu Valiu Venslovu susitikęs ministras į Kauną atvyko kartu su viceministrais Arijandu Šliupu bei Vladislav Kondratovič.

Susitikime taip pat dalyvavo Seimo narė, buvusi Kauno miesto mero pavaduotoja Orinta Leiputė.

„Kaip žinote, neseniai baigėme griauti Panemunės tiltą. Su praėjusios Vyriausybės vadovais buvome sutarę, kad iš valstybės biudžeto bus skirta 70 proc., o iš savivaldybės – likusieji 30 proc. viso projekto vertės, kuri siekia 102 mln. Lt. Tikiuosi, kad šis susitarimas išliks ir toliau”, – kalbėjo Kauno meras A. Kupčinskas.

„Šiuos klausimus spręsime dalykiškai, nežiūrėdami į politines pažiūras ar panašius dalykus. Bet kokiu atveju šie sprendimai turi būti priimami žmonių labui. O visa infrastruktūra yra dabarties ir ateities ekonomikos pagrindas”, – tvirtino susisiekimo ministras R. Sinkevičius.

www.kaunas.lt inf.

Related Posts