Kabinetas Seime: III-309
(85) 2396731

Rimantą Sinkevičių Seime aplankė jonaviečiai

Seimo nario, Susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus kvietimu vasario mėnesį Seime apsilankė Jonavos socialdemokratų skyriaus bičiuliai, socialdemokratinis jaunimas bei Trečiojo amžiaus universiteto studentai.

IMG_6279

Daugiau kaip 50-ies žmonių būrys į sostinę atvyko puikiai nusiteikęs ir pasiryžęs produktyviai praleisti neeilinę žiemos dieną.

Išvykos dalyvius prie Seimo rūmų pasitikęs Rimantas Sinkevičius pasidžiaugė turintis progą pabendrauti su jonaviečiais: „Man visad labai malonu sulaukti svečių iš Jonavos, o ypač, kai jų – tiek daug“, – sakė ministras.

Svečiai buvo pakviesti į Seimo rūmus ir, pasidalinę į dvi grupes, turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su parlamento raidos istorija po Nepriklausomybės atkūrimo. Aplankyti pirmieji ir antrieji Seimo rūmai, autentiška Kovo 11 – osios Nepriklausomybės akto salė, Algirdo Mykolo Brazausko salė, kurioje priimamos visos užsienio delegacijos ir eksponuojamos delegacijų įteiktos dovanos, Seimo posėdžių salė, Parlamento parodų galerija. Įspūdį paliko ir Jono Pauliaus II-ojo vardu pavadinta, Seimo rūmuose įrengta koplytėlė, apie kurios buvimą daugelis besilankiusiųjų Seime nežinojo.

Po turiningos ekskursijos jonaviečiai buvo pakviesti į Seimo spaudos konferencijų salę, kurioje su Seimo nariu R. Sinkevičiumi praleido kone valandą diskutuodami rūpimais klausimais.

Svečiams ministras pristatė ir dabartines politines aktualijas, atsakė į dominančius klausimus. Jonaviečiams itin rūpėjo balsavimo internetu perspektyvos, kelio Via Baltica platinimas, autoįvykių keliuose mažinimo priemonės, rajonuose esančių žvyrkelių asfaltavimas ir kiti klausimai.

Po susitikimo Seime kelionės dalyviai lankėsi Valdovų rūmuose, Katedroje, Vilniaus senamiestyje. Namo jonaviečių būrys grįžo su dainomis ir puikia nuotaika – įspūdžių kupina kelionė įsimins ilgam.

IMG_6038

IMG_6267

IMG_6285