Kabinetas Seime: III-309
(85) 2396731

Krepšinio šventėje Jonavoje – ir susisiekimo ministras

SONY DSC

Šalį užplūdo oranžinė karštinė – visų dėmesį prikaustė Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės pasirengimas Europos čempionatui, kuris prasidės rugsėjį Slovėnijoje.

Metų sporto įvykio laukti padeda krepšinio 3X3 turnyras „3 už Lietuvą“. Visą rugpjūtį vienuolikos Lietuvos miestelių bendruomenių krepšinio mėgėjai turi galimybę mesti iššūkį profesionalią karjerą baigusioms krepšinio legendoms.

Krepšinio šventė atkeliavo ir į Jonavą – čia užsiregistravo net 17 mėgėjų komandų. Gaila, kad mėgėjams nepavyko rimčiau pasipriešinti krepšinio legendoms – buvusiems „žalgiriečiams“ Vaidui Jurgilui, Tomui Masiuliui ir Gintarui Staniuliui. Krepšinio legendos nutraukė nesėkmių seriją ir nugalėjo geriausią Jonavos mėgėjų turnyro ekipą „Wu-Tang“.

Į krepšinio šventę atvyko ir susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Pasidžiaugęs, kad Jonavoje yra tiek daug krepšinio entuziastų, ministras sėdo ant dviračio ir apsuko ratus dviračių takais. Susisiekimo ministrui kompaniją palaikė sūnus – Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius ir būrelis vaikų.

Related Posts