Kabinetas Seime: III-309
(85) 2396731

Apsilankius Jonavoje – prasmingi susitikimai

IMG_3687

Gegužės pradžioje Jonavoje apsilankiusį LR Seimo narį, Susisiekimo ministrą Rimantą Sinkevičių aktyvios ir prasmingos veiklos vijo viena po kitos.

R. Sinkevičius apsilankė mieste vykusiame regioninio pradinių klasių mokinių konkurso “Šviesoforas” etape. 14 Kauno regiono pradinukų komandų varžėsi tarpusavyje dėl patekimo į nacionalinį konkurso finalą, išbandydami savo praktines ir teorines žinias saugaus eismo klausimų srityje. Puikai paruoštais vaikais R. Sinkevičius labai džiaugėsi: „Svarbu saugaus eismo kultūrą, savimonę ugdyti nuo mažų dienų. Taip išmokstama ne tik taisyklių, bet ir atsakomybės už save ir kitus kelyje“, – sakė jis.

Po nuotaikingo konkurso ministras apsilankė Jonavos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) mokslo metų uždarymo šventėje. Gausus būrys senjorų svečius pasitiko spinduliuodamas neišsemiama energija. Pasidžiaugta, jog TAU veikiančius fakultetus lanko virš 300 studentų, veikia meno kolektyvai „Lankesa“ ir „Vakarė“. R. Sinkevičiui dėkota už nuolatinį TAU palaikymą ir veiklų skatinimą.

Trečiojo amžiaus universiteto studentai ministrą išlydėjo į Jonavos neįgaliųjų veiklos centro Šeimos dienos šventę. Čia R. Sinkevičius drauge su LSDP Jonavos skyriaus bičiuliais ir centro darbuotojais pasodino medelį – eglaitę, kurią centro lankytojai žadėjo kasmet puošti sulaukę kitos šeimos šventės – Šv. Kalėdų. Neįgaliųjų veiklos centro lankytojai paruošė tėveliams ir svečiams spektaklį apie draugystę šeimą ir gerumą. R. Sinkevičius liko sužavėtas centro lankytojų rankų dirbiniais – paveikslais, instaliacijomis, lipdiniais. „Šeimoje reikia ne tik supratimo, bet ir atleidimo. Be jo neįmanoma kartu augti ir eiti į priekį“, – sakė R.Sinkevičius šventės dalyviams, linkėdamas, kad centro lankytojų šeimos nepristigtų darnos ramybės ir susitelkimo.

Tą pačia dieną taip pat lankytasi ir Jonavos rajono savivaldybėje, – čia susitikta su rajono vadovais ir aptartas pėsčiųjų tilto Žeimių gatvėje projektas.