Kabinetas Seime: III-309
(85) 2396731

Poledinės žūklės varžybose – solidus laimikis

Šeštadienį, vasario 18 d., Jonavoje įvyko jau tradicinėmis tapusios Poledinės žūklės varžybos LR Seimo nario Rimanto Sinkevičiaus taurei laimėti.

Palankus oras lėmė nemažą dalyvių skaičių – meškerės miklumą išbandyti nusprendė beveik 30 dalyvių. Varžybas stebėjęs jų iniciatorius R. Sinkevičius džiaugėsi, kad, nepaisant šylančio oro, šiemet turnyras įvyko.

„Praėjusiais metais dėl ganėtinai šilto ir vasario mėnesiui nebūdingo oro ledas nebuvo tvirtas, todėl varžybas teko atšaukti. Šiemet gamta pokštų neiškrėtė ir viskas vyko taip, kaip suplanuota“, – sakė R. Sinkevičius. Jis pasidžiaugė ir tuo, kad į varžybas atvyksta ne tik nuolatiniai dalyviai, bet ir nauji žūklės entuziastai.

Ant Trečiuoju vadinamo Jonavos tvenkinio ledo „nutūpę“ žvejai pritraukė ir praeivių dėmesį. Dalis jų nusprendė drauge su varžybų dalyviais laukti finišo ir sužinoti, kam atiteks pergalė.

Žvejai net 5 valandas kantriai laukė laimikio. Atėjus svėrimo laikui, paaiškėjo, kad vieniems žvejyba buvo labai palanki, o kitiems žuvelės kibo menkiau. Pagauto laimikio svoris ir buvo kriterijus, lėmęs, kam atiteks R. Sinkevičiaus taurė ir nugalėtojo vardas.

Pagrindinė varžybų taurė, diplomas ir 70 e čekis atiteko Nerijui Budriui. Jo pagautas laimikis svėrė net 2,5 kg. Antrojoje vietoje liko ir 50 e čekiu, taure bei diplomu apdovanotas Vilmantas Kurgonas (laimikio svoris – 1,08 kg). Garbinga trečioji vieta ir 30 e čekis bei taurė atiteko Gintautui Balsevičiui (laimikis – 1,025 kg). Jis laimėjo ir specialų prizą už didžiausią pagautą žuvį (125 g).

Visiems žūklėje dalyvavusiems žvejams įteikti atminimo medaliai.